برنده طرح پوستر روز جهانی اعتبار بخشی در مسابقات اجرا شده توسط ILAC و IAF

فهرست مطالب

9 ژوئن 2024، روز جهانی اعتباربخشی (#WAD2024)، یک ابتکار جهانی است که توسط ILAC و IAF برای ترویج ارزش اعتباربخشی ایجاد شده است.

موضوع امسال، اعتباربخشی: توانمندسازی فردا و شکل دادن به آینده، بر این تمرکز دارد که چگونه اعتباربخشی می‌تواند به شکل‌گیری جنبه‌های مختلف زندگی در دنیای در حال تغییر ما کمک کند.

پوستر WAD 2024 توسط Japhet Tolosa Celis و Jazzy April Macogue Tolosa ایجاد شده است و نتیجه مسابقه ای است که توسط ILAC و IAF برگزار شده است.

IAF و ILAC همچنین یک رویداد مجازی را در 10 ژوئن 2024 برگزار کردند. این رویداد در دو منطقه زمانی برگزار می‌شود و تأثیر اعتباربخشی را مورد بحث قرار می‌دهد زیرا دیجیتالی‌سازی، فناوری‌های جدید و نگرانی‌های پایداری همچنان در حال تغییر جهان ما هستند.

 Japhet Tolosa Celis و Jazzy April Macogue Tolosa جایزه مقام اول ۱۵۰۰ دلاری را در مسابقه پوستر روز جهانی اعتباربخشی ۲۰۲۴ دریافت کردند. (تصویر زیر)

Japhet Tolosa Celis به مدت 12 سال برای DTI-Philipine Accreditation Bureau (PAB) کار کرده است، جایی که او در بخش ارتقاء و اسناد خدمت می کند. یکی از نقش‌های کلیدی او ایجاد محصولات اطلاعات، آموزش و ارتباطات (IEC) مانند بروشورها، اخبار و ارائه‌ها است. تمرکز او بر انتقال مؤثر اهمیت اعتباربخشی، مزایای مرتبط با آن و سایر موضوعات مرتبط با ذینفعان مختلف است.

Jazzy April Macogue Tolosa به عنوان یک طراح گرافیک آزاد از سال 2015 فعالیت کرده است. او در طیف گسترده ای از صنایع و پلتفرم ها، از جمله چاپ، تجارت الکترونیک، بازاریابی، آژانس ها و موارد دیگر، در بخش های دولتی و خصوصی کار کرده است. او هنر را به عنوان بیان قلب خود توصیف می کند.

در مصاحبه از آنها پرسیدند: الهام بخش طراحی شما چه بود؟

الهام بخش طراحی ما هنر سفالگری است.

سفالگری و اعتبارسنجی ارزیابی انطباق هر دو شامل تکنیک های متنوعی است. در سفال‌گری، هنرمندان از روش‌های مختلفی مانند دست‌سازی، پرتاب چرخ و مجسمه‌سازی برای خلق قطعات منحصربه‌فرد استفاده می‌کنند. به طور مشابه، اعتبارسنجی ارزیابی انطباق تضمین می کند که محصولات و خدمات از طریق تطبیق روش های مناسب برای صنایع مختلف، تضمین کیفیت و ایمنی، استانداردهای خاصی را برآورده می کنند. هم سفالگری و هم اعتبار سنجی، خلاقیت و نوآوری را در حین رعایت استانداردها و پرورش رویکردهای متنوع برای دستیابی به برتری تشویق می کنند.

علاوه بر این، سفال سفالی و اعتباردهی به خودی خود رسانه های عالی هستند. خشت به‌عنوان وسیله‌ای انعطاف‌پذیر برای بیان هنری، می‌تواند از طریق یک دست هنری به یک اثر مفید، نمادین و فرهنگی تبدیل شود. به طور مشابه، اعتباربخشی همچنین با تعیین استانداردها و تشویق پیشرفت مستمر به عنوان واسطه ای برای تحول در بخش ها و صنایع مختلف عمل می کند. این مفهوم به شدت با موضوع “اعتباربخشی: توانمندسازی فردا و شکل دادن به آینده” روز جهانی اعتباربخشی 2024 طنین انداز می شود.

پوستر شما چگونه موضوع امسال را نشان می دهد؟

این طرح منعکس کننده نقش حیاتی و توانمندساز اعتباربخشی در شکل دادن به جهانی بهتر و پایدارتر است. دست مکانیکی که زمین را در سمت راست نگه می دارد نشان دهنده ادامه انقلاب صنعتی است. با اعتبار سنجی، سازمان ها استانداردهای فناوری دیجیتال را رعایت کرده و از عملکرد روان و بهم پیوسته فناوری های جدید و متنوع اطمینان حاصل خواهند کرد. اعتباربخشی از کسب و کارها در ارائه بهترین خدمات و محصولات با کیفیت به مصرف کنندگان حمایت می کند.

دست سفالگر که کره را در دست گرفته و آن را در جای خود محکم می کند نشان می دهد که اعتبار بخشی عامل تغییر است. اعتباربخشی فرصت هایی را برای سازمان های مسئول توسعه فناوری های جدید فراهم می کند تا به ابزارهای لازم برای تضمین کیفیت و ایمنی در فرآیندهای خود مجهز شوند. علاوه بر این، به مدیریت کلی اثرات زیست محیطی کمک می کند و اطمینان از اقدامات پایدار در سراسر زنجیره تامین را فراهم می کند.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند